KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12178589
nr 1217 8589
K Mason, äpplen, signerad. Olja på duk, 52x62
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 19 november 2018
kl 19:35:29
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
300 kr